מידע על שירות ניקוי חלונות בגובה - חברת סילטק

הצוות עובד עם מכשור מתקדם ועם שיטות ניקוי, באמצעותם ניתן להגיע לניקוי מקסימאלי והברקה של החלונות, לא משנה באיזה גובה הם ומה גודלם.

המשך לקרוא


מידע על שירות ניקוי חלונות - חברת סילטק

ניקוי החלונות מבוצע באופן יסודי ומעמיק, כך שהחלונות נותרים נקיים גם מבחוץ וגם מבפנים. החלונות מנוקים על ידי חומרי ניקוי מתקדמים ובאמצעות ציוד חדיש, איתו ניתן להגיע לכל פינה בחלונות וכך להותיר אותם מבריקים ונקיים ביותר.

המשך לקרוא


מידע על שירות שטיפה בלחץ - סילטק

אם מחליטים לבצע שטיפה בלחץ, כדאי לעשות זאת בצורה מסודרת ולהזמין חברה מקצועית ובעלת ניסיון בסוג ניקוי זה. חברה זו תשלח צוות עובדים שמוכשר לעבוד על מכונת שטיפה בלחץ שהינה מתקדמת ומקצועית וכך הניקוי יהיה יסודי והמשטח יהיה מבריק.

המשך לקרוא


מידע על שירות ניקוי בקיטור - סילטק

כשמבצעים ניקוי בקיטור, מזרימים מים חמים או קרים בלחץ גבוה עם או בלי סבון וכימיקלים המיועדים לניקוי המשטח מהלכלוך שהצטבר עליו. 

המשך לקרוא


מידע על שירות ניקוי חלונות - סילטק

ניקוי החלונות כולל הוצאה של לכלוך קשה להסרה וכזה שנדבק על החלונות ולא ירד מהם באמצעי ניקוי רגילים. הניקוי הוא יסודי ועמוק.

המשך לקרוא


מידע על שירות ניקוי חלונות בגובה

תהליך ניקוי חלונות בגובה, יסיר את הלכלוך הקשה שהצטבר על החלונות במהלך הזמן וכך בסוף התהליך, החלונות יהיו מבריקים ונקיים וגם יישארו ככה לאורך זמן.

המשך לקרוא


שטיפה בלחץ - פתרונות ניקוי מתקדמים

שטיפה בלחץ, היא תהליך שמבוצע על ידי בעלי מקצוע מתחום הניקיון והאחזקה. למעשה, מדובר על שיטה בה ניתן להסיר לכלוך קשה שהצטבר על משטחים שונים.

המשך לקרוא


פאנלים סולאריים - פתרונות אנרגיה סולארית

פאנלים סולאריים מהווים חלק ממערכת סולארית, אותה ניתן להתקין על גבי גג של כל מבנה. לא חשוב אם המבנה משמש לצורך מגורים או כבניין משרדים, העיקר שיהיה מספיק מקום בגג, למיקום המערכת והתקנתה.

המשך לקרוא


ניקוי בקיטור - סילטק

לחברת סילטק, צוות מוכשר ומיומן של עובדים, שהינו בעל ניסיון וידע בכל הקשור לניקוי בקיטור. הצוות, משתמש במכונת קיטור מיוחדת, המזרימה מים חמים בלחץ גבוה על המשטח. כך נשטף כל הלכלוך הקשה והמשטח מתנקה ונותר מבריק.

המשך לקרוא


ניקוי חלונות - סילטק

חברת סילטק מספקת שירות ניקוי חלונות כבר שנים רבות. צוות החברה מוכשר, מיומן ומנוסה בעבודת ניקוי החלונות. כך שבסוף תהליך הניקוי, החלונות יוצאים מבריקים ונקיים ביותר.

המשך לקרוא


ניקוי חלונות בגובה - סילטק

חברת סילטק, מספקת שירות ניקוי חלונות מקיף, הכולל ניקוי חלונות פנימיים, ניקוי חלונות חיצוניים וניקוי חלונות בגובה. לחברה, יש צוות מקצועי שהינו בעל כל ההכשרות הדרושות ועם הידע והכלים, על מנת לבצע את עבודת הניקוי בצורה המוצלחת והטובה ביותר.

המשך לקרוא


פאנלים סולאריים - סילטק

חברת סילטק משווקת ומתקינה פאנלים סולאריים לסקטור הפרטי והעסקי. בנוסף, החברה גם מספקת שירות אחזקה לפאנלים הסולאריים, הכולל ניקוי יסודי, על ידי מכשור מתקדם וצוות עובדים מקצועי ומיומן.

המשך לקרוא


שטיפה בלחץ - סילטק

שטיפה בלחץ, היא שיטת ניקוי המבוצעת על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה. על מנת שתהליך הניקוי יהיה יסודי ומעמיק יותר, בדרך כלל משלבים את שטיפה בלחץ יחד עם ניקוי בקיטור.

המשך לקרוא


שירות שטיפה בלחץ

כיום מוצעות מגוון מכונות שטיפה בלחץ לשימוש פרטי, אך כל מי שבקיא בתחום, יודע שמדובר על מכונות שאינן עוצמתיות או חזקות מספיק, במיוחד כאשר נדרש לנקות משטחים גדולים או קירות מאבק ולכלוך קשה שהצטברו עליהם.

המשך לקרוא


פאנלים סולאריים – שיווק ותחזוקה על ידי חברת סילטק

חברת סילטק משווקת פאנלים סולאריים למגזר הפרטי והעסקי. יתרה מזאת, החברה גם מספקת שירות ניקוי ותחזוקה של הפאנלים הסולאריים. כך שבעל מקצוע שוטף את הפאנלים ומנקה אותם בצורה יסודית, מכל הלכלוך שהצטבר עליהם במהלך הזמן.

המשך לקרוא


שירות ניקוי חלונות – סילטק

שירות ניקוי חלונות רצוי שיבוצע רק על ידי חברה מקצועית ואמינה, עם ניסיון בתחום. יש בשוק המון חברות לא מקצועיות, המספקות שירות ניקוי חלונות, שעשוי רק לגרום נזק ולהותיר שריטות על החלונות.

המשך לקרוא


מהי שטיפה בלחץ?

כל חברה מקצועית שמתעסקת בתחום של שירותי ניקיון ואחזקה, מציעה לכלל לקוחותיה שירות שטיפה בלחץ. מדובר על שירות פופולארי ביותר בקרב המגזר הפרטי והעסקי.

המשך לקרוא


מהו ניקוי בקיטור?

אם גם אתם עד עכשיו ניסיתם לנקות את המשטח מלכלוך קשה שהצטבר עליו, ללא כל הצלחה, הגיע הזמן שתכירו שיטת ניקוי בשם ניקוי בקיטור.

המשך לקרוא


שירות ניקוי חלונות - חברת סילטק

ניקוי חלונות באופן שוטף, מאפשר כניסת אור לחדר וצפייה בנוף המשתקף מהחלון. שירות ניקוי חלונות ניתן גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

המשך לקרוא


שירות ניקוי חלונות בגובה - חברת סילטק

על מנת לתת את הפתרון המושלם לניקוי חלונות חיצוניים שהינם בגובה, מציעה חברת סילטק ללקוחותיה את שירות ניקוי חלונות בגובה.

המשך לקרוא


התקנת פאנלים סולאריים - חברת סילטק

פאנלים סולאריים פועלים כך שהם מנצלים את אנרגיית השמש להפקת חשמל. התהליך מבוצע על ידי תאים פוטו-וולטאיים המותקנים על גבי המערכת.

המשך לקרוא


שטיפה בלחץ - חברת סילטק

ישנם לא מעט שיטות ניקיון, אך שיטת הניקיון המומלצת והיעילה ביותר עבור משטחים, היא כמובן שטיפה בלחץ. למעשה, מדובר על הזרמת מים בלחץ גבוה על ידי מכונת שטיפה ייעודית.

המשך לקרוא


ניקוי בקיטור - חברת סילטק

אם גם לכם יש משטח מלוכלך שלא ניתן לנקות אותו על ידי חומרי ניקוי סטנדרטיים, כנראה שאתם צריכים לרכוש שירות ניקוי בקיטור. למעשה, ניקוי בקיטור פועל על ידי הזרמת מים חמים בלחץ גבוה לעבר המשטח. 

המשך לקרוא


ניקוי חלונות - חברת סילטק

ניקוי חלונות הוא אחד מבין שירותי הניקוי המבוקשים ביותר בקרב בעלי עסקים וחברות. חלונות מהווים חלק נכבד ומשמעותי מהמראה הייצוגי של כל מבנה ועל כן, יש לדאוג שיהיו נקיים ומבריקים, בתדירות גבוהה.

המשך לקרוא


שירות שטיפה בלחץ של חברת סילטק

שטיפה בלחץ היא אחת משיטות הניקיון היעילות ביותר, המותירה את המשטח נקי ומבריק, ללא כל לכלכוך או כתם.

המשך לקרוא


פאנלים סולאריים - חברת סילטק

השימוש באנרגיה סולארית נעשה באמצעות פאנלים סולאריים. בתוך הפאנלים מותקנים תאים המכילים קולטני אור המאפשרים את ניצול האנרגיה.

המשך לקרוא


שירות ניקוי חלונות בגובה

חלונות נקיים ומבריקים, נותנים תחושה נעימה ומטופחת למשרד או לבית. אולם, לעיתים קרובות, לא ניתן לנקות באופן עצמאי את החלון מבחוץ, בשל הגובה. במקרים כאלו, נדרשת עזרה מקצועית של ניקוי חלונות בגובה.

המשך לקרוא 


שיטת ניקוי בקיטור

ישנן מספר שיטות לניקוי מקצועי ויסודי של הבית או המשרד, אחת מהן היא ניקוי בקיטור. היתרון המרכזי של שיטה זו, הוא בהסרת כתמים קשים במיוחד, כך שבאמצעותו, מקבלים משטח נקי ומבריק, ללא שום כתם.

המשך לקרוא 


שטיפה בלחץ

שטיפה בלחץ גבוה היא שיטה מהירה ויעילה לניקוי משטחים גדולים ולהסרת כתמים קשים. מדובר על זרם מים חזק מאוד אשר חודר אל כל הפינות והחריצים ושוטף מהם את הלכלוך. שטיפה בלחץ יכולה להתבצע במים קרים, או אם מדובר בכתמים שאינם יורדים בקלות, במים חמים מאוד. 

המשך לקרוא 


ניקוי חלונות 

קוי חלונות מומלץ לבצע אחת לחודש או חודשיים. זאת משום שהחלונות, מהווים חלק נכבד ועיקרי מהמבנה, בין אם מדובר על מבנה פרטי או עסקי. מעבר לכך, החלונות מייצגים ומהווים את הרושם הראשוני שמתגבש על המבנה.

המשך לקרוא 


ניקוי חלונות בגובה

בזכות ניקוי חלונות בגובה, ניתן לשמור ולנקות את החלונות ולהותיר את המראה המפעים של רבי הקומות. 

המשך לקרוא 


פאנלים סולאריים 

פאנלים סולאריים הם סוללות המפיקות אנרגיה חשמלית מאנרגיית השמש. בארצות שטופות שמש כמו ישראל השימוש בהם נראה מתבקש, בעיקר כאשר מדובר על בגגות של מבנים. שתי מגמות חשובות בתחום הבנייה מצטלבות כאן: האחת היא הנטייה לניצול החזית החמישית של הבניין, והשנייה היא הרצון לייצר חשמל ללא זיהום סביבתי. 

המשך לקרוא 


ניקוי בקיטור

כיום, ישנו מגוון עצום של כלים ואמצעים לביצוע ניקיון יעיל וטוב. אמצעים אלו יכולים לסייע בכל מקום, בין אם בבית הפרטי ובין אם במגזר העסקי, ויכולים להתאים לכל מטרה. מבין יתר שיטות, סוגי וכלי הניקיון, דווקא ניקוי בקיטור מעפיל על כולם.

המשך לקרוא 


התקנת פרקטים תחזוק וניקיון

התקנת פרקט יכול לבצע כל אדם , בין אם זוהי הפעם הראשונה שלו ובין אם הוא ביצע זאת בעבר, משום שהמשימה אינה מורכבת אך יש לשים לב כי העבודה דורשת ידע מוקדם ומקצועיות לרבות דיוק. אם יש באמתחתם זמן ללמוד את העבודה ויש ברשותכם יכולת בסיסית, הינכם יכולים ללא ספק לעשות זאת בעצמכם, אך אם אין אתם מוצאים את הזמן ללמוד כיצד נכון לעשות זאת, עדיף שתזמינו בעל מקצוע מיומן שיעשה את העבודה במקצועיות חסרת פשרות. 

המשך לקרוא


ניקוי חלונות - חברת סילטק

ניקיון הבית והמשרד, לא יכול להיות שלם ללא ניקוי חלונות. כאשר החלונות נקיים, האווירה בחלל הופכת בין רגע לנעימה יותר ולשלווה יותר. אנחנו נהנים לפתוח את החלונות  ולתת לאוויר הצח להיכנס.

המשך לקרוא 


שטיפה בלחץ

שירות שטיפה בלחץ הוא שירות פופולארי ומבוקש בקרב המגזר הפרטי והעסקי. את השירות, בדרך כלל, לוקחים מחברה המספקת שירותי ניקיון מתקדמים. באמצעות שטיפה בלחץ, ניתן לנקות משטחים גדולים ביעילות, תוך כדי הסרת כתמים קשים. 

המשך לקרוא 


ניקוי בקיטור

בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בכלים ואמצעים לניקיון יעיל וטוב יותר. כל אלו, עשויים לסייע רבות למגזר העסקי והפרטי. מה שכן, אחד המכשירים המתקדמים, שהוכיחו יעילות גבוהה ביותר בניקיון, הוא כמובן מכשיר הניקוי בקיטור.

המשך לקרוא 


פאנלים סולאריים

פאנלים סולאריים הם קולטני אור, דרכם ניתן להפיק אנרגיה חשמלית, ללא שום פליטת חומרים מזהמים. התהליך נעשה על ידי שימוש באנרגיה המתקבלת מהאור, או במילים אחרות מהשמש. 

המשך לקרוא 


ניקוי חלונות בגובה

שירות ניקוי חלונות בגובה בדרך כלל מתאים לבנייני מגורים, משרדים ולבתים פרטיים בהם יש חלונות בגובה. יש דרישה רבה לשירות זה, היות שקשה מאוד להגיע לחלונות שנמצאים בגובה ובמידה ולא דואגים לנקות אותם, עשוי להצטבר לא מעט לכלוך קשה עליהם.

המשך לקרוא 


ניקוי חלונות

מאז ומתמיד, החלונות העניקו מראה ייצוגי לבנייני משרדים ועל כן, ישנה חשיבות גבוהה במיוחד, שהם יהיו נקיים תמיד. מעבר לכך, החלונות הם למעשה האלמנט העיקרי עליו מסתכלים, כאשר באים לבנייני מגורים ולמשרדים ובדרך כלל, הם הדבר הראשון שיבלוט, כאשר מסתכלים על מבנה כלשהו.

המשך לקרוא 


ניקוי בקיטור

שירותי ניקיון היו מאז ומתמיד בעלי ביקוש, בקרב חברות, מפעלים, משרדים ולקוחות פרטיים. אחד מבין שירותי הניקיון היעילים ביותר עבור כל אלו, הוא כמובן שירות הניקוי בקיטור. 

המשך לקרוא 


שטיפה בלחץ

תהליך שטיפה בלחץ מבוצע על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה. התהליך אפקטיבי עבור משטחים בהם הצטבר לכלכוך קשה וכתמים שאינם ניתנים להסרה על ידי שטיפה רגילה. שטיפה בלחץ מבוצעת על ידי מכונה מיוחדת, המסירה את הלכלוך, ללא שום בעיה.

המשך לקרוא 


פאנלים סולאריים

עם העלייה במודעות בנושא איכות הסביבה והרצון להפיק אנרגיה ירוקה, התעורר הצורך, למצוא חלופות זולות להפקת אנרגיה. חלופות בהן יהיה אפשר להשתמש, ללא צורך בפליטת חומרים שמזהמים את הסביבה. בהתאם לכך, בשנים האחרונות, ניתן לשמוע רבות על הפאנלים הסולאריים.

המשך לקרוא 


שירות ניקוי בקיטור של חברת סילטק

הדרך הטובה ביותר לניקוי המשרד והבית, היא באמצעות ניקוי בקיטור. מכונת הקיטור, מכילה מים, אשר הופכים בזמן ההתזה לאדים. אלו מפרקים את הלכלוך מן המשטח ומשאירים אותו מצוחצח ומבריק.

המשך לקרוא 


שירות ניקוי חלונות של חברת סילטק

כאשר חלונות הבית גבוהים, אנו זקוקים לחברת ניקיון מקצועית, אשר תנקה את החלונות בצורה יסודית מבפנים ומבחוץ. ישנן מספר שיטות לניקוי חלונות מקצועי, למשל, ניקוי חלונות בגובה או ניקוי בקיטור.

המשך לקרוא 


התקנה ותחזוקה של פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים היא אחת ההשקעות הכדאיות ביותר הקיימות כיום. היא מסייעת לשמור על איכות הסביבה וחוסכת לנו המון כסף בצריכת החשמל. 

המשך לקרוא